Tüm finansal işlemlerinizi tek bir platform üzerinden yönetmek; her ay yatırılacak faturaları,alınacak/yapılacak ödemeleri, ödenecek taksitleri teker teker takip etme derdinden kurtulmak, online alışveriş işlemlerinizden yapacağınız seyahatlere ve yakıt alışverişlerinize kadar hemen hemen her harcamanızda çeşitli avantajlardan yararlanıp tasarruf etmek ister misiniz?
Türkiye’nin yeni nesil dijital cüzdanı PeP, sizlere tüm bunları -ve çok daha fazlasını!-sağlıyor. Ücretsiz olarak edinebileceğiniz PeP mobil uygulaması ile, tüm ödemelerinizi tek bir platformda toplayabilir, tüm finansal işlemlerinizi daha önce hiç olmadığı kadar efektif bir şekilde yönetebilirsiniz.
Siz de paranızın kontrolünü elinize almak, gelir ve giderlerinizi düzene oturtup tüm finansal işlemlerinizde kârlı çıkmak istiyorsanız, Türkiye’nin yeni dijital cüzdanıyla tanışın!

PeP’le Avantajlar Dünyasına Adım Atın!

Sıklıkla yaptığınız tüm finansal işlemler, PeP ile artık çok daha hızlı, güvenli ve avantajlı...İşte yeni dijital cüzdanınızın sizlere sunduğu ayrıcalıklardan bazıları:

  • Avantajlı Döviz Kurları – Yurt dışı alışverişleriniz için, PeP müşterilerine özel avantajlı döviz kurlarından faydalanabilirsiniz.
  • Yurt Dışına Anında Para Transferi – Dijital cüzdanınızda Türk Lirası hesabının yanında İngiliz Sterlini, Euro ve Amerikan Doları hesapları açabilir, yurt dışına 7/24 anında para transferi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Hızlı Ödeme Alma – Karşı taraftan -PeP üyesi olsun ya da olmasın- yalnızca bir cep telefonu numarasıyla ödeme isteyebilir, ödeme alma işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz.
  • Online Alışveriş İçin Güvenli Sanal Kart- Her ödemenizde numarası değişen size özel sanal kartınız ile güvenli online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Avantajlı Akaryakıt Alışverişi - Tüm Opet istasyonlarından gerçekleştireceğiniz akaryakıt alışverişlerinizde, yalnızca size özel avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.
  • Tüm Ödemelerinizi Tek Bir Yerde Toplayın – Fatura ödemeleriniz, kurum ödemeleri, aylık düzenli ödemeler… Dijital cüzdanınızla hepsi tek bir yerde, her zaman elinizin altında.

Herkes İçin PeP

Çok müşterisi olan serbest çalışanlar, şehir dışında ya da yurt dışında okuyup her ay ailesinden düzenli para alan öğrenciler, uzun yollarda mesai yapan usta şoförler, ya da sık sık seyahat eden gezginler… Kim olduğu ve parasını ne için nasıl kullandığı fark etmeksizin, herkes PeP’in avantajlar dünyasına adım atarak parasıyla yeniden tanışabilir, ve çok özel fırsatlardan yararlanabilir.

Sizin de paranızı gerçek hayatta ve sanal ortamda, Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında güvenle kullanmak ve sınırların ötesinde fırsatlarla tanışmak için tek yapmanız gereken, PeP’i indirmek!