Seyahat Etmeyi Sevenler
Seyahat Etmeyi Sevenler

İş gezileri için sıklıkla yurt dışına gidenler ya da dünyayı keşfetmek isteyen gezginler paralarını PeP hesabına yatırıyor. Kur farkına yenilmeden parasını yurt dışında istediği gibi kullanıyor. Üstelik 200 Euro ve üzeri nakit çekimlerde komisyon ödemiyor!

Yurt Dışına Para Transferi Yapanlar
Yurt Dışına Para Transferi Yapanlar

Yurt içinin yanı sıra yurt dışına da düzenli ve belirsiz aralıklarla para transferi işlemi gerçekleştiriyorsanız PeP 7/24 kesintisiz ve benzersiz fiyat avantajıyla yanınızda.

Yurt Dışından Ödeme Alanlar
Yurt Dışından
Ödeme Alanlar

Yurt dışından ödeme bekleyenler veya sıklıkla ödeme alanlar, PeP hesapları sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde işlemlerini gerçekleştiriyor. Üstelik bildiğiniz yöntemlerden çok daha uygun fiyatlarla.

Yepyeni Sanal Kart Deneyimi İsteyenler
Yepyeni Sanal Kart Deneyimi İsteyenler

İnternet alışverişlerinde %100 güven arayanlar, PeP müşterilerine özel her alışverişte numarası değişen PeP Visa sanal kartlarıyla artık güvendesiniz.

Serbest Çalışanlar
Serbest
Çalışanlar

Para işlemlerini güven altında tutmak isteyen tüm serbest çalışanlar PeP’le işlemlerini tek bir yerde güvenle, hızlı ve tasarrufla gerçekleştiriyor.

İşletme Sahipleri
İşletme
Sahipleri

İşletmesinde hesaplarını tek bir yerden kontrol ederek rahat etmek isteyen işletme sahipleri aradıkları kolaylığı PeP’te buluyor. Üstelik Opet istasyonlarında geçerli akaryakıt indirimleriyle buluşuyor.

Gençler
Gençler

Aradığı ürünü internetin öbür ucunda da olsa bulan, ailesinden aldığı harçlığı güvenle biriktirmek isteyen veya yurt dışında okurken ailesinden hızlıca para isteyen tüm gençler tam aradıkları hesaba PeP’le kavuşuyor.

Usta Şoförler
Usta
Şoförler

Yolların ustaları kamyon, tır veya taksi şoförleri PeP TROY kartlarını kullanarak tüm OPET benzin istasyonlarında akaryakıt alışverişlerini indirimli yapıyor.

PeP'le Paranızla Yeniden Tanışın PeP'le Paranızla Yeniden Tanışın
PeP'le Paranızla
Yeniden Tanışın

Mesai saati düşünmeden, iş günlerini beklemeden PeP hesabınızla istediğiniz zaman istediğiniz yerden yurt dışı para transferi işlemlerinizi gerçekleştirin. Kur farkına yenilmeden keyifli alışverişin tadını çıkarın.

SEN DE KATIL