DÖVİZ KURU AVANTAJI

PeP Visa Kart'ınızla yurt dışında yapacağınız veya online tüm alışverişlerinizde en avantajlı döviz kuru fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

KART ÜCRETİ
YOK *

PeP hesabınıza bağlı PeP Kart'ınızı, hiçbir ücret ödemeden edinebilir ve sınırsız bir şekilde hem alışverişlerinizde hem de hesap işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

* Sadece mobil uygulama ve online şube üzerinden yapılacak kart başvurularında geçerlidir.
TEMASSIZ
ÖDEME

PeP Visa Kart'ınızı tüm alışverişlerinizin yanı sıra temassız ödeme özelliği olan noktalarda şifre girmeye gerek kalmadan hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Fırsat Dolu
Kampanyalar

PeP Visa Kart'ın yurt dışı seyahatlerinizde hayatınızı kolaylaştıracak sınırsız fırsatları sizi bekliyor.

  • PeP Kartlar
  • PeP Pegasus Kart
  • PeP Kızılay Sanal Kart

PeP VISA KART

Visa altyapısını kullanan PeP Visa Kart’ınızla, dünyanın her yerinde Visa logolu ATM ve işletmelerde işlem yapabilirsiniz.

HEMEN ÜCRETSİZ BAŞVUR

PeP VISA SANAL KART

Ön ödemeli PeP Visa Sanal Kart’ınızla internet harcamalarınızı kolayca yapabilir, her alışverişte kart numarasının değişmesi özelliğiyle güvenliğinizi artırabilirsiniz.

HEMEN ÜCRETSİZ BAŞVUR

PeP TROY KART

Troy logolu ve PeP Troy Yakıt Kart'la yolların tüm ustaları OPET benzin istasyonlarında yakıt alışverişlerini indirimli yapabilir, yurtiçinde Troy kartın avantajlarıyla tüm işlemlerini kolay ve hızlıca tamamlayabilir.

HEMEN ÜCRETSİZ BAŞVUR

PeP PEGASUS BOLBOL KART

PeP Pegasus BolBol Kart’ınızla yurt içi ve yurt dışında harcamalarınızı avantajla yaparsınız. Harcamalarınızdan kazandığınız Pegasus Bol Puan’larla dilediğiniz yöne uçak bileti alabilirsiniz.

BolPuan Kazanmak Çok Kolay  • PeP Pegasus BolBol Kartınız ile hemen BolPuan kazanmaya başlamak için Pegasus BolBol uçuş programına üye olmanız ve gireceğiniz cep telefonu numarasının Pegasus BolBol üyeliğinizde kayıtlı numarayla aynı olması gerekmektedir.
  • Yurt dışında BolPuan kazanmanız için aynı ay içerisinde en az tek seferde ya da farklı alışverişlerde toplam en az 200 Euro ya da aynı değerde yabancı para birimi harcaması yapmanız gerekmektedir. En az 200 Euro harcama yapılmadığı takdirde hesabınıza BolPuan yatırılmayacaktır. Tek seferde 200 Euro ve üzeri alışverişlerde her 1 Euro’ya 2 BolPuan, 200 Euro’nun altındaki alışverişlerde toplamda en az 200 Euro’ya tamamlanmak koşuluyla her 1 Euro’ya 1 BolPuan kazanılır.
  • Yurt dışı alışverişlerde minimum 200 Euro alışveriş yapma koşulunun yanı sıra, tek seferde minimum 10 Euro ya da aynı değerde yabancı para birimi harcamanız gerekmektedir. 10 Euro altında yurt dışı alışverişlerinde BolPuan kazanımı olmayacaktır.

PeP KIZLAY SANAL KART

PeP Kızılay Sanal Kart'la harcamalarınızdan elde edilen gelirin yarısı Kızılay'a bağışlanıyor. Sizin de online alışverişlerinizde tercihiniz PeP Kızılay Sanal Kart olsun, her alışverişiniz iyiliğe ortak olsun.

PeP Visa Kart'ın
Fırsatlarla Dolu Dünyasına Siz de Katılın

Kolayca PeP hesabınızı açın ve kart başvurunuzu yapın,
kartınızı adresinize teslim edelim. PeP Kart'ın fırsatlarından yararlanmaya başlayın.